Duben 2011

kokokokokt

12. dubna 2011 v 12:35 | Nikčaˇˇ


Tato písnička je boží miluju jí ♪♫♪♫♫♪f you got souuuuu prostě je strašně chytlavá i like


mno jak se dnes máte drazí blogeři :) dnes sem nebyla ve škole muhahaha nemůžu mluvit už 2 dny :/ VÍTE I KDYŽSEM SI TEď založila novinářský klub nekašlu na vás nebojte tadyty lidi co ym sem chodí miluju ♥ snažím se vymyslet všecko aby ste se nenudili lovuju vás :)


a jako důlaz sem na zahraničních stránkách strávila 3 hodiny jen abych našla nejmladší fotky a našla jsem tuto ze včerejší zkoušky
Nevíte s kým to tam je ? nedokážu to poznat sle mili to tam sluší :) ne ?

tvá barva kůže jaká nwíš co k ní už budeš znát :)

12. dubna 2011 v 11:50 | Nikčaˇˇ
Jakou máte nejraději barvu ? hodí se k vám ? zjistěte to teď

jakou máte pleť snědou ? k této barvě se nehodí moc výrazné barvičky . Můj typ obleč se třeba do světle fialova a vem si výraznější doplňky krásně to podtrhne tvůj outfite
máte pleť svítivě bílou ? k tomu můžem doporučit kombinuj vem si třeba upnutý šedý džíny černý triko a pokud máš tmavou barvu vlasů nech je volně vlát . Má rada ? bílá pleť neviniká maluj se často stačí rtěnka lesk tvůj outfit nepodtrhne vem si výraznou rtěnku a namaluj si řasy bohatě to stačí :)
Máš černou barvu kůže ? myslíš si že nic takového neni že je ta barva ošklivá že se ti všicí smějí eni to pravda taková tina rihana dokážou využít barvu kůže a vem si to tak k černé se hodí všecko ale nedoporučuju svítivé barvy tím akorát provokuješ a moc se to k tvé barvě kůže nehodí můj typ ? zkus se oblíct do světlích barev a využij černé barvy vlasů a udělej z nich krásný ůče máš tepláky a sportovní mikinu nic moc ale když k tomu dodáš krásný účes můžeš se jít přihlásit od miss
Máš normální barvu kůže ? takovouto ? můžeš si sní dělat co chceš nelíbí se ti opal se :)
outfit by mněl být hodně barevný třeba černý džíny a růžový triko jednoduchý minimálně času zabere příprava
moje rada ? když máš krásný oblečení dokonale by se k tomu hodil ěnjaký ležarní ůčes třeba drdol zkus si vlasy nakulmovat a dát je do drdolu ofinu nech vlát a podobně :)

my live blog

12. dubna 2011 v 7:45 | Nikčaˇˇ
Ahoj lidi včera se tu moc nebyla založila sem si ten paparazi team a hrozně mně to zatím baví mno myslím že jsem vybrala super lidičky se kterýma se bude good pracoavat tak nám držte palce můžete se tam klidně juknout tu http://paparaziteam.blog.cz/

ok tu paparazzi team

11. dubna 2011 v 18:12 | Nikčaˇˇ
Ok přihlásili se tři holky zatím :)

jména nebo spíš blogya samozřejmě já :) přihlášení pořád platí stačí vyplnit

jméno:
umíš s grafikou:
věk:
blog:
popis sami sebe :

paparazzi team

11. dubna 2011 v 17:02 | Nikčaˇˇ
Ahoj lidi možná si vzpomínáte že chci založit takový paparazzi team mno je to jako časopis kde se bude psát o hvězdách drbách na blozích blogařkách a mno chce se někdo zúčastnit paparazzi teamu a být taková redaktorka stačí vyplnit
jméno:
umíš s grafikou:
věk:
blog:
popis sami sebe :

blabla bla

11. dubna 2011 v 10:00 | Nikčaˇˇ
Internetový portál JSYK ji zvolil celebritou s nejhorším vlivem na své okolí pro rok 2010. Ex-Hannah Montana si z toho ale nic nedělá a říká, že je za své chyby ráda...
Disney star se totiž řídí heslem "chybami se člověk učí"! "Nebojím se zkoušet nové věci. Je mi osmnáct a chci něco zažít. Asi by šlo řídit se radami, které mi neustále někdo dává, ale byla by to dost nuda," říká k tomu Miley.

Fanoušci jí vyčítají hlavně to, že byla natočena, jak kouří halucinogenní látky. "No a co, tak jsem to vyzkoušela. Teď už také vím, že to byla chyba, ale prostě jsem si to chtěla zažít na vlastní kůži. Co je na tom?"

Miley už nebaví, že ji každý považuje za dokonalou princeznu: "Nejsem perfektní a ani taková být nechci. Dokonalí lidé nejsou zajímaví. Jsem normální holka, která dělá chyby a musí za ně nést odpovědnost. Chci, aby fanoušci konečně pochopili, že jsem to já Miley Cyrus a ne Hannah Montana!"

"A pokud jde o tu cenu," dodává ještě star: "Jsem za ni opravdu ráda, jen dokazuje, že jsem obyčejný člověk, který se občas sekne."

Zdroj : Ifisa

co je mco to je moc

10. dubna 2011 v 19:38 | Nikčaˇˇ
skoušeli ste ye někdy koupat bez plavek před fanouškma z britney spears kesha jo mno více tu

Zpěvačky plánují divokou party u bazénu...
"Když mě ještě nikdo neznal, chodila jsem jen na nuda pláž," svěřuje se Kesha s tím, že teď už si nic takového dovolit nemůže.

Je ale ráda, že našla spřízněnou duši: "Brit je super. Oběma nám na nahotě nepřipadá nic divného, tak jsme se domluvily, že se sejdeme doma u bazénu a budeme se celé odpoledne koupat nahaté."

Holky navíc plánují, že při koupačce nebudou samy, ale svolají divokou party s mottem "Oblékni se jako Kesha nebo Britney"! "Ještě nevíme, u které z nás večírek proběhne, ale nejspíš u mě, protože jsem nedávno nechala do bazénu nainstalovat podvodní stereo a laserové paprsky," vysvětluje Kesha.

Star navíc přiznala, že své nahé tělo považuje za umělecký nástroj. Nejen, že se nedávno nechala od hlavy až k patě pokreslit bodypainterem, ale navíc se rozhodla vytvořit vlastním tělem obraz: "Napnula jsem na zem obrovské plátno, nastříkala na něj spoustu barev a pak jsem se svlékla a začala se po něm válet. Je to úžasná relaxace!"

Mno bože přehánějí

ne!!!!!!!!!!

10. dubna 2011 v 19:24 | Nikčaˇˇ |  miley cyrus
Ne miley co vyvádíš proč dyť je to debil nedávej mušanci víte proč takto vivádím tak si to přečtěte miley a liam sou zase spolu ne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vypadá to tak, Miley a Liam spolu opět randí!
Miley a australský herec Liam Hemsworth ukončili svůj vztah po 18 měsících v listopadu. Teď se ale rozhodli dát svému románku ještě šanci, protože si jsou sobě vzájemně stále vzácní.
Tajný zdroj prozradil: "Jsou opět spolu a snaží se využít každou chvilku. Hodně na sobě visí, jen to teď dělají mimo dosah fotoaparátů."
A Liam (24) také řekl, že bude Miley doprovázet na jejím červnovém 'Gypsy Heart' turné do své rodné Austrálie.

Herečka a zpěvačka byla ještě nedávno spojovaná s britským kolegou Joshuaou Bowmanem, s kterým se seznámila při natáčení filmu 'So Undercover'. V rozhovoru pro australské rádio řekla: "Nechci zanevřít na australské kluky. Líbí se mi, ale můžu být nebo nemusím být singl. Australani jsou ale moc fajn..."

A pokračovala: "Liam a já si jsme velmi blízcí, nebudu to moc komentovat, ale nemusíte mít strach, že bych do Austrálie přijela nezadaná..."


A jak to tedy bylo s Joshuaou? Na závěrečné party k filmu se prý od sebe nemohli odtrhnout, ale věci šly tak nějak pomaleji, než mělo všechno být. "Na té party se od sebe vůbec neodtrhli, ale Miley je zpět v Los Angeles a Joshua v Louisianě...," okomentoval jeden z filmařů.

mNO ne to ne a co líbí se vám miley v tomto klipu nezpívá tam


Tady je krásná a chcete o ní další článek počkejte si na zítra přednastavím ho :)

bez čeho se neobejdu

10. dubna 2011 v 11:10 | Nikčaˇˇ |  blbiny
Už nwm co sem dát snad se vám budou tyto pokoje líbit stejně jako mně :DA já nwm dál co bych řkla nebo napsala :)


Dám vám se to bez čeho se nemůžu obejít ju


dále jako oblečení mno a samozřejmě trička (jen ten top )

Asi si říkáte jak to hcodí oblečená ale když to správně sladím a dodám perfektní účes skusím ho na internetu najít tento jak jej docílit jednoduše rozčeste si vlasy pořádně !!!! vemto je fénem suché vlasy !!! pak jen zezpodu napatlejte kapku gelu znovu rožeste upravte ofinu dejte ji na jednu stranu a ste hotoví mno samozřejmě že tento účes enmám každý den to sotva yb se my s tim nechtělo dělat tak 2 až 3 do týdne

ldyž se my s ním nechce dělat udělám ohon nebo drdol třeba tento je jednoduchý sčesete vlasy enchháte ofinu a jeden zadní pramínek uděláte normální ohon pak si vezmete nějakou zponku a zepředu připnete ofinu dozadu zadní pramínek obtočíte podél gumičky když chcete aby tobylo výjimečný zezadu ohon zmuchlejte a je to hotovo :) doufám že sem dobře poradila :)

blA ALJFK

9. dubna 2011 v 19:49 | Nikčaˇˇ
Škemry škemry nataví my někdo dess prosím tento ??´

je to dess stažený z internetu teda s googlu pozor nedělám to neoprávněně nejdřív se přes e-mail zeptám jestli můžu prosím moc moc moc