Leden 2011

živoťák

19. ledna 2011 v 17:51 | nikol |  jonas brother

JONAS BROTHERS

The Jonas Brothers jsou Americká pop-rocková kapela pocházející z Wyckoffu z New Jersey, a zkládá ze tří bratrů: Kevin, Joe a Nick Jonas. Vydali tři alba - It's About Time v roce 2006, Jonas Brothers v roce 2007 a A Little Bit Longer v roce 2008. Projekt začínal sólovou kariérou Nicka Jonase a skončila celkovou spoluprací mezi třemi bratry.

Když měl Nick 6 let, objevili ho když zpíval v holičství a doporučili ho k profesionálnímu managerovi. V 7 letech začal Nicholas hrát na Broadway. Vystupoval v několika hrách, napříkla A Christmas Carol ( v roce 2000 jako Tiny Tim), Annie Get Your Gun (v roce 2001 jako Little Jake), Kráska a Zvíře (v roce 2002 jako Chip) a Les Misérables (v roce 2003 jako Gavroche). Po Bídnících skončil, vystupoval v The Sound of Music (jako Kurt) na Paper Mill Playhouse (divadlo).

V roce 2002 kdy účinkoval v Krásce a Zvíře , tak napsal Nicholas song s jeho otcem nazvaný "Joy to the Worl ( A Christmas Prayer)". S vokály z Krásky a Zvíře, Nick předvedl písničku v roce 2002 na každoročním Broadwayském albu "Equity Fights AIDS", Broadwayské největší dary (Broadway´s Greatest Gifts): Carols for a Cure, Vol. 4. V listopadu 2003 dostala INO Records demo nahrávku "Joy To The World ( A Christmas Prayer)". Na trh ji uvedlo radio Christian, kde se rychle stal populární v žebříčku Record & Radio's Christian Adult Contemporary Chart. Zatímco Nicholas pracoval na svém sólo projektu, Joseph šel v jeho stopách v účinkování na Broadway, objevil se v Baz Lurhmannově předložení na La Boheme.

V září 2004, vedoucí Columbia Records nalezl něco o Nickově songu. Nick brzo podepsal smlouvu jak s INO Records tak i s Columbia Records a vydal singl "Dear God". Druhý singl, "Joy To The World (A Christmas Prayer)" (nová solóvá nahrávka), byla vydána 16.listopadu. Bylo pravděpodobné že vyjde v prosinci samostatné sólové album, ale album bylo stahnuto zpět; to bylo, avšak dostalo limity. Nick, v průběho toho společně se svými braty Kevinem a Joem, psal další vlastní songy na album.

demi životois

19. ledna 2011 v 17:48 | nikola |  demi lovato
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just
Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První
pilotní singl má název Get Back.

ANDÍLEK SELENKA

19. ledna 2011 v 17:36 | NIKOLA |  selena gomez
Obrazek


selena krátký nebo dlouhý vlasy

19. ledna 2011 v 17:09 | nikolA |  selena gomez
Já osobně myslím dlouhý ale nechám to na vás :D

miley photo

19. ledna 2011 v 17:07 | nikol |  miley cyrus
Miley CyrusMiley CyrusMiley CyrusMiley CyrusMiley CyrusMiley CyrusMiley Cyrus

mileyniny gichtíky

19. ledna 2011 v 15:01 | nikola |  miley cyrus animace
 tak jo jede se na kytaru pp

tákžeeee pár foteček selenky gomezový a něco pro ni

17. ledna 2011 v 17:06 | nikola |  selena gomez
pro zatím stačíí :D :p

pixelkýýýýýý

15. ledna 2011 v 20:08 blbiny
Puppies
                                 
                                                         
     glittering purple pony